Artykuły » Wydarzenia » Noc Świętych '2016
Noc Świętych '2016

"Nie zdołamy nigdy dostatecznie zrozumieć,
jak wielkim dobrem jest
umiejętność zwykłego uśmiechu."

Matka Teresa z Kalkuty

Noc Świętych za nami.

Modlitewne czuwanie przy relikwiach świętych licznie zgromadziło młodzież, dzieci, dorosłych - całą parafię.

Każdy z nas, osobiście i we wspólnocie, miał możliwość uwielbiać Pana Jezusa, dziękować Mu za wszelkie dobra jakie są udziałem każdego z nas, wychwalać Go, sławić Go, śpiewać Mu.

Niosąc relikwie wielu świętych, między innymi Jana Pawła II, Maksymiliana Marii Kolbego, o. Pio, Męczenników Podlaskich, ks. Markiewicza, ks. Popiełuszki, św. Rity, św. Rafki, a wreszcie Matki Teresy z Kalkuty, w uroczystej procesji, ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych, z pochodniami i lampionami, przeszliśmy ulicami naszej parafii.

W uroczystości uczestniczyły siostry Maria Stella i Paula ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Miłości. Siostry dały nam świadectwo swojego spotkaniu z Panem Jezusem, powołania do służby zakonnej, codziennej pracy i przedstawiły duchowość Matki Teresy z Kalkuty.

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na Facebooku...