Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 01/10/2017
Niedziela 01/10/2017

1 października 2017

1. Do zawarcia Sakramentalnego Małżeństwa przygotowują się: Piotr Paziewski, kawaler, zam. Sulbiny, par. tutejsza i Martyna Czerna, panna, zam. Domaszew, par. Samogoszcz.

2. Dzisiaj I-a niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 900 Nabożeństwo Różańcowe oraz spotkanie formacyjne dla Kół Żywego Różańca.

3. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na dzieła prowadzone przez Caritas naszej diecezji.

4. Dzisiaj  przeżywamy  Dzień Pomocy Ofiarom Trzęsienia Ziemi w Meksyku. Poszkodowanych będzie można wesprzeć ofiarami składanymi do puszek po Mszy Świętej.

5. Nabożeństwo Różańcowe w październiku będzie od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godzinie 1700, w sobotę po Mszy Św. o godzinie 700, w niedzielę po Mszy Św. o godzinie 900.

6. W tym tygodniu różaniec poprowadzą:

Poniedziałek     - KŻR p.w. Św. Józefa

Wtorek             - Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania

Środa               - Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. (kl. IIIa i IIIb)

Czwartek          - Wszyscy chętni

Piątek              - KŻR p.w. Św. Jana Pawła II

Sobota              - KŻR p.w. Św. Bernadetty

Niedziela          - Wszyscy chętni

7. Na Mszę Świętą z uwielbieniem i modlitwą o uzdrowienie zapraszamy jutro o godzinie 1900.

8. Spotkanie grupy Caritas w najbliższą środę o godz. 19.00.

9. W I czwartek różaniec radiowy o godz. 2030 poprowadzi Wspólnota Św. Jana Pawła II.

10. W I piątek chorych w domach odwiedzimy w godz. 1100 – 1300, Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, spowiedź od godz. 1630, Droga Krzyżowa o godzinie 1900.

11. W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o godzinie 700.

12. 7 października odbędzie się ogólnopolska akcja Różaniec do Granic. Jest organizowany wyjazd- zostało kilka wolnych miejsc. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu przy kaplicy, powrót ok. godz. 19.30. Weźmy ze sobą kanapki i ciepłe ubranie. W godzinach 14.00-16.00 będzie trwała modlitwa różańcowa w intencji naszej Ojczyzny oraz całego świata. Zachęcamy wszystkich do łączności duchowej. Nasza kaplica będzie w tym czasie otwarta.

13. Z racji wyjazdu na Różaniec do Granic, zostaje odwołana sobotnia próba Ministrantów.

14. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Ofiarami do puszek będzie można wesprzeć działalność fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

15. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.00 pobłogosławimy różańce. Zapraszamy szczególnie dzieci pierwszokomunijne. Przez cały tydzień- w dni powszednie- jest możliwość zakupienia różańca w zakrystii.

16. Zapisujemy chętnych do scholi młodzieżowej. Więcej informacji w zakrystii.

17. W najnowszym Echu Katolickim: Czym jest dla nas modlitwa różańcowa?… Czy Anioł Stróż nas słyszy? O co można go prosić?... O cudach za wstawiennictwem św. s. Faustyny… Jak wygląda życie chrześcijan w Kamerunie?... Jak skutecznie walczyć z bólem?…  Zachęcamy do lektury!!!

18. Dzisiaj sakrament chrztu przyjmują: Natalia Gładysz, córka Mateusza i Katarzyny i Mateusz Moch, syn Michała i Joanny. Gratulujemy!!!

19Z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszła: śp. Marianna Rogulska. (Msza Św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11.00).Wieczny odpoczynek…