Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 08/10/2017
Niedziela 08/10/2017

8 października 2017

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Ofiarami do puszek będzie można wesprzeć działalność fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Nabożeństwo Różańcowe w październiku będzie od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godzinie 1700, w sobotę po Mszy Św. o godzinie 700, w niedzielę po Mszy Św. o godzinie 900.

3. W tym tygodniu różaniec poprowadzą:

Poniedziałek     - KŻR p.w. Św. Franciszka

Wtorek             - Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania

Środa               - Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. (kl. IIIc i IIId)

Czwartek          - Wszyscy chętni

Piątek              - KŻR p.w. Św. Rity

Sobota              - KŻR p.w. Św. Bernadetty

Niedziela          - Wszyscy chętni

4. Spotkanie Animatorów w najbliższy poniedziałek o 19.00.

5. Spotkanie Ministrantów w najbliższą środę o 19.00.

6. We czwartek po Różańcu możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 1930. Po niej Nowenna do Patrona naszej Parafii i Msza Wotywna.

7. Wspólnota Św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę Świętą w intencji Ks. Artura, P. Urszuli i Ks.  Łukasza z okazji ich imienin we czwartek na godzinę 1930.

8. Ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie w piątek o 19.00. Spotykamy się na Osiedlu Kompozytorów (Rozpoczęcie procesji od ul. Beethovena- od strony ul. Warszawskiej).

9. Spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w niedzielę 15 października po Mszy Św. o godz. 11.00.

10. Spotkanie Rodziców i Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 15 października po Mszy Św. o godz. 17.00.

11. Za tydzień III niedziela miesiąca. Tradycyjnie ofiarami składanymi na tacę można wesprzeć prace wykończeniowe w budynkach parafialnych.

12. Zapraszamy na Dni Muzyki Chóralnej w Garwolinie. Główny koncert w następną niedzielę 15 października o godz. 16.00 w kolegiacie p.w. Przemienienia Pańskiego.

13. Na prace wykończeniowe wpłynęły w tym tygodniu ofiary bezimienne: 200, 300 i 50 zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać.

14. Zapisujemy chętnych do scholi młodzieżowej. Więcej informacji w zakrystii.

15. W najnowszym Echu Katolickim: Relacja i świadectwa z VII Diecezjalnej Pielgrzymki Mężczyzn do Pratulina… O zmianach w prawodawstwie dotyczących świętowania niedzieli…. O kontrowersyjnej wystawie w Brukseli… O depresjach nastolatków…  Zachęcamy do lektury!!!

16. Dzisiaj sakrament chrztu przyjmuje: Jan Kurek, syn Piotra i Jagody. Gratulujemy!!!