Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 05/11/2017
Niedziela 05/11/2017

5 listopada 2017

1. Do zawarcia Sakramentalnego Małżeństwa przygotowują się: Paweł Kruk, kawaler, zam. Borowie, par. p.w. Św. Trójcy w Borowiu i Justyna Bartkiewicz, panna, zam. Sulbiny, parafia tutejsza.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o 900, następnie spotkanie formacyjne dla Kół Żywego Różańca.

3.  Na Mszę Świętą z uwielbieniem i modlitwą o uzdrowienie zapraszamy jutro o godzinie 1900.

4. Spotkanie Lektoróww piątek o godz. 1900.

5. Kartki Wypominkowe można jeszcze składać w zakrystii i w kancelarii.

6. Msza Święta i Różaniec za Zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartkach wypominkowych będzie od poniedziałku do soboty o godzinie 1700. Porządek modlitwy znajdziemy w gablocie (poniżej).

7.  Odpust zupełny za zmarłych można uzyskać za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych jeszcze do 8 listopada.

8. Różaniec po Mszy Św. o godz. 700 w najbliższą sobotę prowadzi KŻR p.w. Św. Rity.

9. Zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym roku (od 01 listopada 2016 do 01 listopada 2017) będziemy wspominać i otaczać modlitwą w następną niedzielę o godz. 900.

10. Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym przypada w przyszłą niedzielę. Będzie można wesprzeć prześladowane wspólnoty Kościoła składając ofiarę do puszek po Mszy Świętej.

11.  Zapisujemy chętnych do scholi młodzieżowej. Więcej informacji w zakrystii.

12.  Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy przygotowali tegoroczną edycję Nocy Świętych!!! Szczególne podziękowania kierujemy do naszej kochanej Młodzieży, Animatorów, p. Organisty, p. Zakrystianki, Ministrantów oraz do Służb Porządkowych!!!! Bóg zapłać!!!

13.  Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w najbliższy wtorek po nabożeństwie różańcowym.

14.  Spotkanie formacyjne wszystkich kandydatów do przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w następną niedzielę po mszy Św. o godz. 17.00.

15.  Spotkanie z Rodzicami Ministrantów w następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00.

16.  Na prace wykończeniowe wpłynęła w tym tygodniu ofiara: bezimienna 300zł. Bóg Zapłać!!!

17.  W najnowszym Echu Katolickim: Odpust całkowity lub częściowy – czym jest i jakie warunki trzeba spełnić, by go dostąpić?… W jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o śmierci?... O spotkaniu z żywym Bogiem, który przemienia życie i posłudze charyzmatem uzdrawiania opowiada Marcin Zieliński… Dlaczego dzieci się kłócą i jak mądrze mediować między nimi?... Miłej lektury!

PORZĄDEK MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ
ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH