Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 31/12/2017
Niedziela 31/12/2017

Niedziela Świętej Rodziny
31 grudnia 2017r.

1. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się: Mateusz Kabala, kawaler, zam. Garwolin, par. tutejszej i Natalia Edyta Mikulska, panna, zam. Wola Rębkowska, par. MB Częstochowskiej w Garwolinie.

2.  Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Naszymi modlitwami otoczmy wszystkie chrześcijańskie Rodziny.

3.   Msza Św. na Zakończenie Roku Kalendarzowego dzisiaj o godz. 17.00, następnie nabożeństwo dziękczynno- przebłagalne. Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!

4. 1 stycznia przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św.

w porządku niedzielnym. Za odśpiewanie hymnu: „O Stworzycielu, Duchu przyjdź” będziemy mogli uzyskać odpust zupełny. Jest to również Światowy Dzień Pokoju.

5.  Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) obchodzić będziemy w najbliższa sobotę. Msze Św. w porządku niedzielnym. Nasze ofiary przeznaczone są na Misje Święte. Ok. godz. 12.30 rozpocznie się tzw. Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami Garwolina od kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej do kolegiaty. Zachęcamy do udziału i założenia niebieskiego stroju. Nasza Parafia przedstawia scenę 3. Zapraszamy!!!

6.  Msza Św. z modlitwą o uzdrowieniez racji poniedziałkowej uroczystości została przeniesiona na dzień 8 stycznia. O godz. 18.00 będzie sprawowana Eucharystia, następnie uwielbienie. Szczególnie zaproszeni są Małżonkowie, którzy nie mogą mieć dzieci.

7.   W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. O godz. 19.30 Msza Święta, następnie o 20.30 różaniec radiowy, który poprowadzą panowie, którzy śpiewają „Godzinki”.

8.   W I piątek miesiąca Msza Św. o godz. 7.00 i 17.00. Jeżeli jesteśmy w stanie łaski uświecającej- wystarczy tego dnia przystąpić tylko do Komunii Świętej. Tego dnia z racji wizyty kolędowej nie będzie wyjazdu do chorych. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, jak zwykle- o godz. 15.00.

9.  I sobotę miesiąca, po Mszy Św. o godz. 9.00, różaniec w intencji Parafii poprowadzi KŻR p.w. Św. Teresy z Sulbin.

10.  Jest organizowany wyjazd na dekanalne spotkanie opłatkowe KŻR w Borowiu. Ostateczny termin zapisów upływa 7 stycznia.

11.  Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spotkanie z Kołami Żywego Różańca. Po Mszy Św. o godz. 11.00 zapraszamy na jasełka w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola w Sulbinach.

12.   Oto program Wizyty Duszpasterskiej zwanej „Kolędą”... /poniżej/

13.  Z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności odeszła: śp. Władysława Rogala. Wieczny odpoczynek…