Artykuły » Ogłoszenia parafialne » NIedziela 28/01/2018
NIedziela 28/01/2018

IV Niedziela Zwykła
28 stycznia 2018

1.  Do zawarcia Sakramentalnego Małżeństwa przygotowują się: Piotr Wojciech Latawiec, kawaler, zam. Deszkowice Pierwsze, Parafia p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Deszkowicach Pierwszych i Maja Magdalena Wesołowska, panna, zam. Garwolin, ul.Słowackiego, Parafii tutejszej.

2.   Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spotkanie formacyjne dla Kół Żywego Różańca.

3.  W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

4. W I piątek odwiedzimy chorych w domach w godz. 9-12. O g. 15 w kaplicy Koronka do Miłosiedzia Bożego.

5.  Różaniec radiowy w najbliższy czwartek o godz. 20.30 poprowadzą Lektorzy.

6.   Świeto Ofiarowania Pańskiego przypada w najbliższy piątek. Msze Święte z obrzędem pobłogosławienia gromnic o godz. 7.00 i 17.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Naszymi modlitwami i ofiarami wesprzemy zakony klauzurowe w naszej diecezji.

7.   Różaniec w intencji Parafii po Mszy Św. o godz. 700 w sobotę, poprowadzą Róże Różańcowe i Margaretki.

8.  Na Mszę Św. wieczorową w sobotę zapraszamy wszystkich cierpiących na choroby gardła. Będziemy modlili się przez wstawiennictwo Św. Błażeja oraz zostanie udzielone błogosławieństwo.

9.   Katechezy dla Narzeczonych rozpoczną się 25 lutego w auli Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie. Szczegóły w gablocie.

10.   Zachęcamy do nabycia gromnic. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.

11. Prosimy o wpisywanie intencji na czwartkową nowennę, w której prosimy Boga o łaski przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

12. Zapraszamy na rekolekcje dla młodzieży męskiej w Wyższym Seminarium Duchownym w Opolu Nowym k. Siedlec. Chętnych zapraszamy do zakrystii.

13. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes. Wyjazd: 11-14 lutego. Szczegóływ gablocie.

14. Bóg zapłać za ofiary, które wpłynęły w ostatnim czasie: bezimienna 50 zł i bezimienna z ul. Chopina 500 zł.

15 Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego oraz miesięcznika Różaniec.

16. Dzisiaj Sakrament Chrztu Św. przyjmuje Tadeusz Suchołbiak, syn Piotra i Moniki. Gratulujemy!!!