Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 04/02/2018
Niedziela 04/02/2018

V Niedziela Zwykła
4 lutego 2018

1. Do zawarcia Sakramentalnego Małżeństwa przygotowują się: 1. Piotr Wojciech Latawiec, kawaler, zam. Deszkowice Pierwsze, Parafia p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Deszkowicach Pierwszych i Maja Magdalena Wesołowska, panna, zam. Garwolin, ul. Słowackiego, parafii tutejszej; 2. Marcin Kisiel, kawaler, zam. Garwolin, parafia tutejsza i Dominika Kisiel z d. Żelazo, panna, zam. Garwolin, parafia tutejsza.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spotkanie formacyjne dla Kół Żywego Różańca.

3. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie jutro o godz. 1800. Zapraszamy szczególnie wszystkie Rodziny. Dla nich zostanie udzielone uroczyste błogosławieństwo.

4. Spotkanie Ministrantów we wtorek o 19.00.

5. Spotkanie Wspólnoty Lektorów w piątek o godz. 1900.

6. Spotkanie KSM-u  w piątek o godz. 19.30.

7. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w sobotę po Mszy Św. wieczorowej.

8. Spotkanie Prezydium Rodziców, odpowiedzialnych za przygotowanie I Komunii Św. w 2018r., odbędzie się w niedzielę 11 lutego o 19.30.

9. Spotkanie młodzieży, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w następną niedzielę 11 lutego po Mszy Św. wieczorowej.

10. Różaniec w intencji Parafii po Mszy Św. o godz. 700 w sobotę, poprowadzą Róże Różańcowe i Apostolat Margaretka.

11. Tworzymy KŻR Mężczyzn. Wszystkich chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii.

12. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w rozebraniu choinek oraz szopki, zapraszamy w najbliższy poniedziałek o godz. 9.00.

13. Katechezy dla Narzeczonych rozpoczną się 25 lutego w auli Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie. Szczegóły w gablocie.

14. Prosimy o wpisywanie intencji na czwartkową nowennę, w której prosimy Boga o łaski przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

15. Bóg zapłać za ofiary, które wpłynęły w ostatnim czasie: Schola dorosłych wychowanków ks. Szajdy- 100 zł.

16. Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego a w nim m. in.: „okultyzm zrobił ze nie wrak człowieka” – mówi młoda kobieta. Uzdrowiona po latach przestrzega przed zaglądaniem w przyszłość przez okultyzm i jogę… Jak uczyć się, by się nauczyć? Czy istnieją skuteczne metody na przyswajanie wiedzy? … O zakończonym w Janowie Podlaskim remoncie krypty, w której spoczywają dawni biskupi podlascy… Jak odchudzać się z głową – co spowalnia, a co przyśpiesza metabolizm?...

17. Dzisiaj Sakrament Chrztu Św. przyjmuje Alicja Ochnik, córka Piotra i Katarzyny. Gratulujemy!!!