Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 08/04/2018
Niedziela 08/04/2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego
8 kwietnia 2018

1. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Daniel Paweł Łączyński, zw. cyw., zam. Romanówka, par. MB Częstochowskiej w Garwolinie i Katarzyna Klaudia Łączyńska z d. Gromadzka, zw. cyw., zam. Sulbiny, par. tutejsza; Rafał Świerczewski, kawaler, zam. Garwolin, ul. Żeromskiego i Ewa Duchna, panna, zam. Garwolin, ul. Żeromskiego, oboje par. tutejszej; Dariusz Saganek, kawaler, zam. Sulbiny, par. tutejsza i Weronika Płatek, panna, zam. Unin, par. św. Rodziny; Artur Wojciechowski, kawaler, zam. Sulbiny, par. tutejsza i Dorota Fiutak, panna, zam. Zabruzdy, par. Miastków Kościelny.

2. Dzisiaj przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy szczególnie o godz. 1500 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz na indywidualną adorację, która potrwa do godz. 1700. Ofiarami na tacę wspieramy Caritas diecezjalną.

3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 900 krótkie spotkanie formacyjne Kół Żywego Różańca.

4. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 1700 odbędzie się spotkanie wszystkich kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

5. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesioną z Wielkiego Tygodnia. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 700 i 1700. Zachęcamy do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji.

6. Spotkanie formacyjne Wspólnoty św. Jana Pawła II w poniedziałek. O godz. 1900 Msza Święta a po niej spotkanie świąteczne.

7. Spotkanie formacyjne Wspólnoty Lektorów w piątek o godz. 1900.

8. Spotkanie Ministrantów w najbliższy wtorek o 19.00.

9. Za tydzień III niedziela miesiąca. Ofiary składane na „tacę” przeznaczone są na prace budowlane.

10. Spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej  za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 1100 ( Odbiór alb zaplanowany jest na najbliższą sobotę 14 kwietnia. Zapraszamy do zakrystii: dziewczynki – od godz. 10.00, chłopców – od godz. 10.45).

11. Spotkanie Rodziców Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę za tydzień
po Mszy Św. o godz. 1700.

12. Na prace budowlane została złożona ofiara bezimienna z ul. Akacjowej 500zł. Bóg zapłać.

13. W najnowszym wydaniu Echa Katolickiego  znajdziemy: Jak możemy ofiarować Jezusa Ojcu? O rozumieniu Koronki do Bożego Miłosierdzia… Nic nie trzyma człowieka w niewoli tak mocno jak grzech – Ratunek tylko w Bożym miłosierdziu… Jak rodziło się powołanie św. s. Faustyny… Pomagał za życia i pomaga po śmierci. Czego uczy nas św. o. Pio? …. Miłej lektury.

14. Chrzest przyjmują dzisiaj: Zofia Karolina Wielgosz, córka Adama i Małgorzaty; Wiktor Nowicki, syn Kamila i Moniki; Stanisław Gula, syn Pawła i Agnieszki. Gratulujemy!!!