Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 15/04/2018
Niedziela 15/04/2018

3 Niedziela Wielkanocna
15 kwietnia 2018

1. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dariusz Saganek, kawaler, zam. Sulbiny, par. tutejsza i Weronika Płatek, panna, zam. Unin, par. św. Rodziny; Artur Wojciechowski, kawaler, zam. Sulbiny, par. tutejsza i Dorota Fiutak, panna, zam. Zabruzdy, par. Miastków Kościelny.

2. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień Biblijny. Włączamy się w II Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

3. Spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej dzisiaj po Mszy Św. o godz. 1100.

4. Spotkanie Rodziców Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj po Mszy Św. o godz. 1700. (Zapraszamy na to spotkanie również wszystkich chętnych. Katecheza będzie dotyczyła budowaniu więzi w Rodzinie).

5. Katechezy Neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży będą głoszone (już od tego tygodnia) w każdy wtorek i czwartek o godz. 1900 w Kolegiacie Garwolińskiej. Zapraszamy!!!

6. Rozpoczął się proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Bpa Ignacego Świrskiego. Zachęcamy do zabrania dzisiaj ze sobą pamiątkowych obrazków. Prosimy również o wszelkie informacje na temat wszelkich otrzymanych od Boga łask za wstawiennictwem Bpa Ignacego.

7. Ofiary składane na „tacę” w następną niedzielę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego.

8. Ofiarami do puszek za tydzień będziemy mogli wesprzeć studencką inicjatywę „Leczymy z Misją”. W tym roku pomocą medyczną zostanie objęta misja w Kenii.

9. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na „tacę”, które przeznaczone są na prace budowlane.

10. Na prace budowlane została złożona ofiara bezimienna z ul. Akacjowej- 500zł. Bóg zapłać!!!

11. Zapraszamy do kancelarii wszystkich chętnych, którzy w tym tygodniu chcieliby pomóc przy sadzeniu żywopłotu. Potrzebne będą narzędzia, przyczepa samochodowa i dużo chęci. ( W celach organizacyjnych prosimy o zapisanie na listę i podanie numeru telefonu.)

12. Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu młodych na polach lednickich. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy w kancelarii. Szczegóły na plakacie.

13. Wszystkich ojców zapraszamy na modlitewne czuwanie nocne w sanktuarium w Szpakach. Najbliższy poligon duchowy rozpocznie się 21 kwietnia o 19.00. Szczegóły na plakacie.

14. A w najnowszym numerze Echa Katolickiego  : O dramacie rolników z powodu ASF… O sile słów zapisanych w Biblii… O trudnych relacjach synowa/zięć – teściowa/teść… O słudze Bożym Wenatym Katarzyńcu nazywanym „polskim Charbelem” …. Miłej lektury!!!

15. Chrzest przyjmują dzisiaj: Kornelia Masny, córka Pawła i Moniki; Bartosz Balas, syn Marka
i Moniki; Ksawery Gawryś, syn Michała i Marty; Mikołaj Żołubak, syn Jerzego i Igi; Alicja Cichecka, córka Pawła i Karoliny; Kacper Wasilewski, syn Jakuba i Katarzyny . Gratulujemy!!!