Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 30/09/2018
Niedziela 30/09/2018

30 września 2018

1.  Dzisiaj do Sakramentu Bierzmowania przystąpiło 54 osoby. Gratulujemy Młodzieży, Rodzicom i Animatorom!!! Dziękujemy Wszystkim, którzy sprzątali i dekorowali naszą kaplicę oraz przygotowali Liturgię. Bóg zapłać!!!

2.  Nabożeństwo Różańcowe w październiku będzie od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godzinie 1700, w sobotę po Mszy Św. o godzinie 700, w niedzielę po Mszy Św. o godzinie 900.

3.    W tym tygodniu różaniec poprowadzą:

- KŻR p.w. Św. Józefa

- Młodzież (chętni)

- Dzieci (chętni)

- Wszyscy chętni

- KŻR p.w. Św. Jana Pawła II

- KŻR p.w. Św. Bernadetty

- Wszyscy chętni

4.  W I czwartek różaniec radiowy o godz. 2030 poprowadzi KŻR p.w. Św. Maksymiliana.

5. W I piątek chorych w domach odwiedzimy w godz. 1000 – 1200, Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500, spowiedź od godz. 1630.

6.  W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o godzinie 700.

7.  Za tydzień przypada I-a niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 900 zapraszamy na procesję eucharystyczną oraz spotkanie formacyjne dla Kół Żywego Różańca. Zmianka Różańcowa KŻR p.w. Św. Maksymiliana o 15.00.

8. Msza Święta w intencji Pielgrzymów z VI Ogólnopolskiej Pielgrzymki KŻR na Jasną Górę i do Leśnej Podlaskiej będzie w poniedziałek o godz. 1700.

9. Msza Święta w intencji wszystkich Pielgrzymów z grupy „Rowerowi JP2” oraz ich Rodzin będzie w sobotę o godz. 1700.

10. Wybory do Rady Parafialnej oraz Rady Ekonomicznej odbędą się w niedzielę 7 października. Nad poprawnym przebiegiem głosowania będzie czuwał parafialny oddział KSM. Będziemy mogli zagłosować na dwie osoby z listy lub wybrane przez siebie. Możemy imiona i nazwiska wypisać w domu. (Można przynieść zwykłą kartkę lub wziąć przygotowaną kartę parafialną, którą często wykorzystujemy podczas nowenny do Św. Jana Pawła II).

11. Spotkanie Ministrantów w najbliższą środę o 19.15 na sali sportowej.

12. Spotkanie KSM-u w najbliższą sobotę o 19.00.

13. Rekolekcje „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary” odbędą się
6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. Więcej informacji na stronie www.stadionmlodych.eu oraz w gablocie. Wszystkich chętnych na wyjazd zapraszamy do kancelarii!!!

14.  Zapraszamy na VIII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina. Odbędzie się ona 7 października br.

15. W Echu Katolickim jak zwykle wiele ciekawych treści… O inicjatywie duchowej adopcji misjonarzy z naszej diecezji… 80 lat temu narodziła się dla nieba św. s. Faustyna Kowalska. Jak wyglądały ostatnie chwile jej ziemskiego życia? … Czym jest płodowy zespół alkoholowy? Jakie są konsekwencje picia alkoholu przez kobietę będącą w ciąży? … Materiały formacyjne dla Kół Żywego Różańca … Zachęcamy do lektury!!!