Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 11/11/2018
Niedziela 11/11/2018

11 listopada 2018

1. Dzisiaj przeżywamy 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę i polecajmy Panu Bogu jej przyszłość.

2.  Kartki Wypominkowe można składać jeszcze w zakrystii i w kancelarii.

3.  Msza Święta i Różaniec za Zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartkach wypominkowych będzie w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 1700. Porządek modlitwy znajdziemy w gablocie.

4.    Zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym roku
(od 01 listopada 2017 do 01 listopada 2018) będziemy wspominać i otaczać modlitwą w następną niedzielę o godz. 1700.

5.  Wspólnota św. Jana Pawła II spotka się jutro o godzinie 1900, na Mszy Świętej i Różańcu za Zmarłych.

6.   Wyjazd do chorych w najbliższy poniedziałek o godz. 10.00.

7.    Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 19 listopada po Mszy Św. wieczorowej.

8.    Za tydzień III niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na prace wykończeniowe w budynkach parafialnych.

9.    Spotkanie Rodziców i Dzieci, przygotowujących się do I Komunii Św. - w następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 1100.

10. Spotkanie Rodziców Młodzieży, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania- w następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 1700.

11. Zapraszamy na koncert w ramach „Wieczoru Św. Cecylii”. Odbędzie się on w następną niedzielę 18 listopada o godz. 19.00 w kolegiacie p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Wśród wykonawców jest nasza schola dziecięca i chór parafialny. Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!

12. Zachęcamy do podjęcia dzieła duchowej adopcji Kapłanów. Więcej informacji znajdziemy w gablocie.

13. Spotkanie dla przedsiębiorców odbędzie w najbliższy czwartek. Rozpocznie się Mszą Świętą sprawowaną przez ks. Mariusza Zaniewicza o godz. 1800 w parafii MB Częstochowskiej, na której dokonany zostanie uroczysty Akt Zawierzenia Firm Bogu przez wstawiennictwo św. Józefa. Następnie będzie spotkanie w Sali Babie Lato w Woli Rębkowskiej.

14. I LO w Garwolinie zaprasza swoich Uczniów, Absolwentów i inne chętne osoby do udziału w jubileuszowej wycieczce do Włoch w dniach 31 maja – 9 czerwca 2019. Szczegółowy program znajdziemy w gablocie oraz na stoliku z prasą katolicką.

15. W Echu Katolickim jak zwykle wiele ciekawych treści …O uroczystościach patriotycznych w naszym regionie… O Św. Jozafacie Kuncewiczu, który jest patronem naszej diecezji… O wizytach Marszałka Piłsudskiego w Siedlcach …O młodzieżowych projektach: „Len i wełna- chata krasy pełna” oraz „Nad Bugiem- życie, sztuka i prynuka”… Zachęcamy do lektury!!!

PORZĄDEK MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

Poniedziałek 12 listopada 2018r.
Sławiny i ul. Górna

Wtorek 13 listopada 2018r.
Al. Legionów, ul. Beethovena, ul. Szymanowskiego,
ul. Mickiewicza, ul. Kwiatowa, ul. Urocza

Środa 14 listopada 2018r.
ul. Leśna, ul. Starowiejska, ul. Drukarska, Mierżączka,
ul. Słoneczna

Czwartek 15 listopada 2018r.
ul. Długa, ul. Brzozowa, ul. Wspólna, ul. Nadwodna,
ul. Ogrodowa, ul. Spacerowa

Piątek 16 listopada 2018r.
ul. Żeromskiego, ul. Asnyka, ul. Słowackiego, ul. Różana,
ul. Spokojna, ul. Rataja, ul. Lelewela

Sobota 17 listopada 2018r.
ul. Lubelska, ul. Warszawska, ul. Lipowa, Czyszkówek, Ruda Talubska oraz wszystkie pozostałe ulice i miejscowości