Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 06/01/2019
Niedziela 06/01/2019

Niedziela Objawienia Pańskiego
6 stycznia 2019r.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Naszymi modlitwami otoczmy Misje Święte. Ok. godz. 12.30 rozpocznie się tzw. Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami Garwolina od kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej do Kolegiaty. Zachęcamy do udziału i założenia niebieskiego stroju!!!

2.  Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek. Odbędzie się on dnia 6 stycznia  o godz. 19.00 w kolegiacie Przemienienia Pańskiego.

3. Za tydzień na Mszy Św. o godz. 11.00 usłyszymy orkiestrę dętą. Po Mszy Św. koncert kolęd i pastorałek.

4. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Sulbinach zapraszają nas na Koncert Kolęd w niedzielę 20 stycznia po Mszy Św. o godz. 11.00.

5. W  najbliższą sobotę po Mszy Św. o godz. 7.00 różaniec w intencji Parafii poprowadzi KŻR p.w. Św. Rity.

6. Zmianka różańcowa KŻR p.w. Św. Maksymiliana odbędzie się w następną niedzielę- 13 stycznia o godz. 15.00.

7. Program Wizyty Duszpasterskiej zwanej „Kolędą” umieszczony jest na stronie internetowej i w gablocie.

8. Dzisiaj po Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na leczenie Mai. Dziewczynka urodziła się bez jednej nóżki i z niesprawnym biodrem. Nie jest w stanie samodzielnie chodzić. Rodzice proszą o pomoc w pokryciu kosztów specjalistycznej operacji i rehabilitacji.

9. Dziękujemy za ofiary indywidualne, które wpłynęły: Koła Żywego Różańca- ofiara na Misje Święte; Bezimienna na naszą budowę- 900zł. Bóg zapłać!!!

10. W piątek 18 stycznia od godz. 8.00 w Przychodni Lekarskiej Talmed w Rudzie Talubskiej odbędą się badania USG, DOPPLER przepływów szyjnych
i kończyn dolnych, USG –tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz ECHO SERCA. Cena badania to 55 zł. Szczegółowe informacje w przychodni.

11. W najnowszym Echu Katolickim wiele ciekawych treści. Zwróćmy uwagę na świadectwo Anny, która odchodząc ze zboru Świadków Jehowy, doświadczyła wielu manipulacji… Zachęcamy do lektury!!!