Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 03/02/2019
Niedziela 03/02/2019

IV Niedziela Zwykła
3 lutego 2019r.

1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 9.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spotkanie formacyjne dla Kół Żywego Różańca. Dzisiaj

o 15.00 w salce parafialnej odbędzie się zmianka różańcowa KŻR p.w. Św. Maksymiliana.

2. Zapraszamy na czwartkową Nowennę. Msza Św. będzie sprawowana w intencjach, które będą wyczytane podczas Nowenny do Św. Jana Pawła II. Dlatego rezygnujemy z intencji długoterminowych. Prosimy też o poświęcony czas na adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Różaniec radiowy poprowadzi Wspólnota Św. Jana Pawła II.

4. W  najbliższą sobotę po Mszy Św. o godz. 7.00 różaniec w intencji Parafii poprowadzi KŻR p.w. Św. Anny z Mierżączki.

5. Grupa Anonimowych Alkoholików w Miętnem zaprasza na spotkania w każdy czwartek o 19.00 w salce parafialnej.

6. Z bezpłatnego badania wzroku będzie można skorzystać w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach 13 lutego od godz. 9.00. Konieczne jest wcześniejsza rejestracja. Szczegóły i numer tel. na plakacie.

7. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę przy kościele p.w. Przemienienia Pańskiego uczestniczyli w akcji zbierania ofiar do puszek  na nasze prace budowlane. Dzisiaj nasz Ks. Proboszcz z wolontariuszami zbiera ofiary w Miętnem. Za tydzień mamy zaproszenie do parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Osoby, które będą uczestniczyć w tej zbiórce prosimy, aby zgłaszały się po puszki do zakrystii przed zakończeniem Mszy Świętej.

8. Na prace budowlane wpłynęła ofiara bezimienna z ul. Osiedlowej 3500zł. Bóg zapłać!!!

9. Wszystkich Przedsiębiorców zapraszamy na spotkanie formacyjne w każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 do Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Szczegóły na plakacie.

10. Msze Święte dla kobiet sprawowane są w każdą pierwszą środę miesiąca w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Miętnem. Na najbliższe spotkanie zapraszamy szczególnie wszystkich zainteresowanych naprotechnologią i metodami naturalnego planowania Rodziny. Zostali zaproszeni specjaliści medyczni w tej dziedzinie. Szczegóły na plakacie.

11. W najnowszym numerze Echa Katolickiego przeczytamy m. in.: Po co nam osoby konsekrowane? Kim są i jak żyją?... O Marcie Robin, która przez 50 lat spożywała jedynie Komunię Świętą... O dietach i recepturach na długowieczność… Zapraszamy do lektury!!!