Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 12/05/2019
Niedziela 12/05/2019

IV Niedziela Wielkanocna
12 maja 2019r.

1. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 1700, w sobotę po Mszy Św. o godz. 700, zaś w niedziele i święta po Mszy Św. o godz. 900.

2. Dzisiaj przezywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Ofiary złożone na „tacę” przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego. Serdeczne Bóg zapłać!!!

3. Pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się jutro w naszej Kaplicy bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 1700. Różaniec Fatimski poprowadzi Wspólnota św. Jana Pawła II Serdecznie zapraszamy!!!

4. I Komunia Święta w naszej parafii będzie w niedzielę za tydzień na Mszy o godz. 1100. W związku z tym gorąco prosimy, w imieniu dzieci i ich rodzin, aby wszyscy nie związani z tą uroczystością wybrali się na Mszę Świętą o godz. 900 albo 1700.

5. Spowiedź Dzieci, Rodziców oraz Młodzieży w najbliższą sobotę w godz. 9.00-10.00.

6. Próba liturgiczna przed I Komunią Świętą w najbliższą środę i piątek o godz. 19.00.

7. Próba liturgiczna przed Bierzmowaniem w najbliższy wtorek o godz. 18.30.

8. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc dla Rodziny- Moniki i Mariusza, którzy stracili dom i cały swój dobytek w pożarze. Bóg zapłać!!!

9. Serdecznie dziękujemy osobom, które w ubiegłą niedzielę zbierały ofiary do puszek w parafii Górzno.

10. Bóg zapłać za ofiary na prace budowlane. W ubiegłym tygodniu złożono ofiarę bezimienną 500zł. Za tydzień III niedziela miesiąca – poprzez ofiarę złożoną na „tacę” można będzie wesprzeć nasze prace budowlane.

11. Ruch Focolari, Starosta Garwoliński, Wójt Gminy Wilga, wraz z innymi zaangażowanymi organizacjami zapraszają 18 maja do Mariapoli Fiore – ośrodka Ruchu Focolari w Trzciance na Święto Rodziny. Szczegóły na plakacie w gablocie.

12. Organizowany jest wyjazd do Lednicy na ogólnopolskie spotkanie młodych. Wyjazd 31 maja spod Kolegiaty w Garwolinie ok. godz. 2230, powrót w niedzielę rano. Koszt 90 zł. Zapisy do 26 maja pod nr telefonu 504 415 590.

13. „3 Ojcowski Poligon Duchowy”pod hasłem „Miłość małżeńska gwarancją lepszego ojcostwa” odbędzie się w Sanktuarium MB Fatimskiej 18 maja. Szczegóły na plakacie.

14. W najbliższą sobotę 18 maja obchodzimy urodziny Św. Jana Pawła II. Rozpoczynamy ogólnopolską akcję pt. „Zbudujmy duchowy pomnik dla Jana Pawła II”. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.darna100.pl.

15. Spotkanie przedsiębiorców odbędzie się w najbliższy czwartek w Parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej. O godz. 18.00 Eucharystia, następnie konferencja formacyjna w Sali Babie Lato w Woli Rębkowskiej.

16. Przy wyjściu z kaplicy wyłożony jest najnowszy numer Echa Katolickiego. A w nim: Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Czy można wymodlić powołanie swemu dziecku? … Jak niebezpieczne jest uzależnienie już małych dzieci od gier w sieci i gdzie szukać pomocy, czyli o cyfrowym detoksie… … Zachęcamy do lektury!!!