Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 30/06/2019
Niedziela 30/06/2019

30 czerwca 2019r.

1. Dziękujemy za udział w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała oraz za zaangażowanie podczas procesji eucharystycznych. Szczególne podziękowania kierujemy do Dzieci, Rodziców i Wszystkich niosących chorągwie.

2. Poświęcenie Pól w Mierżączce dzisiaj o godz. 1500.

3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek miesiąca. Różaniec radiowy o godz. 20.30 prowadzi Wspólnota Św. Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Nie będzie adoracji o godz. 15.00 oraz wyjazdu do chorych.

5. W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Św. o godzinie 700. O 730 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe. W czasie wakacji nie będzie stałego dyżuru KŻR-różaniec prowadzą wszyscy chętni. Po Mszy Świętej o godz. 1700 Różaniec z medytacją biblijną poprowadzi wspólnota Wojownicy Maryi.

6. W I niedzielę po Mszy Św. o godz. 900 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja. O 1500 w salce odbędzie się zmianka różańcowa KŻR p.w. Św. Maksymiliana.

7. Przychodnia „Talmed” w Rudzie Talubskiej zaprasza na odpłatne badania USG w dniu 4 lipca (czwartek) od godz. 800. Bliższe informacje na plakacie i w przychodni.

8. Przy wyjściu z kaplicy wyłożony jest najnowszy numer Echa Katolickiego, a w nim: Materiały formacyjne dla KŻR… O sześcioletniej posłudze biskupa pomocniczego oraz wyzwaniach i oczekiwaniach, jakie stoją przed pasterzem diecezji – w rozmowie z nowo mianowanym biskupem drohiczyńskim Piotrem Sawczukiem… o naturalnych sposobach wzmacniania organizmu dziecka i radzenia sobie z chorobami.