Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 07/07/2019
Niedziela 07/07/2019

7 lipca 2019 r.

1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 900 adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja. O 1500 w salce odbędzie się zmianka różańcowa KŻR p.w. Św. Maksymiliana.

2. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę w naszej Kaplicy po Mszy Świętej o godz. 700.

3. W ramach XIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę z naszej parafii wyrusza Grupa Rowerowi JPII. Pielgrzymka rozpocznie się w najbliższą środę, Mszą Świętą o godz. 700, na którą serdecznie zapraszamy. Będzie możliwość nie tylko pożegnania pielgrzymów, ale przede wszystkim przekazania intencji, które zostaną zawiezione przed oblicze Czarnej Madonny. Program Pielgrzymki znajduje się w gablocie i na facebook-u.

4. W ramach akcji charytatywnej na rzecz Misji Świętych organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu AGD. Elektrośmieci można składać do środy- 10 lipca- do godz. 1300  przy bramie wjazdowej na plac naszej budowy.

5. Przy wyjściu z kaplicy wyłożony jest najnowszy numer Echa Katolickiego, a w nim: Przebaczenie nie jest kwestią uczuć, czego nas uczy przykład św. Marii Goretti. Dlaczego warto przebaczać? … Wielu wybuchów i niepotrzebnych słów można uniknąć, wystarczy wiedzieć, jak zarządzać emocjami. Kilka kluczowych zasad układających codzienną komunikację… Dlaczego warto przeżyć rekolekcje w drodze? Jak pielgrzymowanie zmienia życie? O przygotowaniach do tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę… a także artykuł o garwolińskiej Wspólnocie Krwi Chrystusa.