Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 28/07/2019
Niedziela 28/07/2019

28 lipca 2019r.

1. Zachęcamy do udziału w 39 Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę.Tych, którzy nie mogą fizycznie pielgrzymować zachęcamy do duchowego pielgrzymowania. Wymarsz Pielgrzymki już 3 sierpnia w sobotę z Kolegiaty po Mszy Świętej o godz. 630.

2. Gminne Centrum Animacji Kultury  w Sulbinach zaprasza dzisiaj na piknik strażacki. Rozpocznie się on Mszą Świętą w int. Druhen i Druhów z OSP o godz.11.00. Przybędą znamienici goście i drużyny strażackie z całej gminy.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Różaniec radiowy o godzinie 20.30 poprowadzi KŻR p.w. Św. Maksymiliana. W I piątek po Mszy Św. o godz. 7.00 i 17.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 7.00.

4. Za tydzień I niedziela miesiąca po Mszy św o 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

5. Od 3 do 14 sierpnia Msze św. wieczorowe będą sprawowane o godz 2000. Następnie odśpiewamy Apel Jasnogórski. Zapraszamy szczególnie wszystkich pielgrzymów duchowych. W związku z tym w niedzielę za tydzień nie będzie Mszy Św. o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godz. 20.00.

6. Miesiąc sierpień tradycyjnie jest wezwaniem do abstynencji i duchowego wsparcia osób zniewolonych nałogiem pijaństwa i alkoholizmu. Podejmijmy wyzwanie trwania w abstynencji dla dobra Rodziny i naszego Narodu.

7. Bóg zapłać za ofiary przekazane bezpośrednio na konto parafialne.

8. Przy wyjściu z kaplicy wyłożony jest najnowszy numer Echa Katolickiego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9. S. Noela Zaniewicz- rodzona siostra ks. Mariusza- składa serdeczne podziękowanie za ofiary złożone podczas parafialnej zbiórki na jej leczenie.

10. Składamy serdeczne podziękowania za wykonane prace porządkowe na terenie parafialnym: Wspólnocie Św. Jana Pawła II, Młodzieży parafialnej i tym wszystkim, którzy przybyli do pracy. W tygodniu zapraszamy chętnych do kontynuowania prac porządkowych. Potrzebujemy kilku cierpliwych i silnych osób do wyciągnięcia wszystkich gwoździ z używanych na budowie desek. Zostało również do zabrania sporo gruzu budowlanego. Bóg zapłać Wszystkim za już okazaną pomoc!!!