Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 11/08/2019
Niedziela 11/08/2019

11 sierpnia 2019r.

1. Msze św. wieczorowe jeszcze do 14 sierpnia (włącznie) będą sprawowane o godz 2000.
  2. W najbliższy wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec w kaplicy rozpocznie się o godz. 19.30, następnie Msza Św. o godz. 20.00 i Apel Jasnogórski.
  3. Uroczystość Wniebowzięcia NMP przeżywać będziemy w najbliszy czwartek. Msze Święte o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Na każdej Eucharystii odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  4. Z racji przypadającej we czwartek uroczystości, nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Nowenny i Mszy Świętej o godzinie 1930.
  5. W najbliższą sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Św. Jacka. Naszymi modlitwami otoczmy Ks. Jacka.
  6. Bóg zapłać za wszystkie złożone w tym tygodniu ofiary.
  7. Przy wyjściu z kaplicy wyłożony jest najnowszy numer Echa Katolickiego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Państwo Marcin i Monika, którzy doświadczyli w tym roku pożaru domu, zwracają się z prośbą o udział w loterii fantowej podczas dożynek powiatowych. Zapraszamy Wszystkich, którzy chcieliby zaoferować swoją pomoc albo przekazać ciekawe rekwizyty do loterii. Szczegółowe informacje umieszczone są w gablocie. Znajdziemy tam również numer KRS, dzięki któremu będzie można przekazać 1 % podatku.
  9. Zapraszamy Wszystkich na pielgrzymkę KŻR do Leśnej Podlaskiej. Wyjazd odbędzie się 31 sierpnia. Wszystkie zgłoszenia kierujemy do parafialnej zelatorki, p. Teresy. Więcej informacji w kancelarii.

10.  Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach zaprasza na tygodniowe warsztaty pisania ikon. Będą one trwały od 19 do 24 sierpnia. Zakończą się wystawą i uroczystym poświęceniem w kaplicy Św. Jana Pawła II w Sulbinach. Warsztaty poprowadzi prof. Michał Bogusz.

11.  Zachęcamy do podjęcia nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych „Wiedza.pl” oraz w Policealnej Szkole Zawodowej „Wiedza.pl” w Garwolinie przy ul. Krótkiej. W ofercie edukacyjnej znajdziemy następujące specjalizacje: technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych. Więcej informacji pod nr tel. 694011512.