Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 08/09/2019
Niedziela 08/09/2019

8 września 2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj dożynki w naszej parafii. Na ręce Starosty i Starościny  składamy Wszystkim podziękowanie za przygotowane wieńce dożynkowe.

2.  Po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3. W poniedziałek o godz. 18.00  rozpocznie się spotkanie formacyjne Wspólnoty św. Jana Pawła II.

4.  We najbliższy wtorek zapraszamy na spotkanie Ministrantów, Kandydatów oraz Rodziców. Zgromadzimy się o godz. 18.00 w kaplicy, następnie po krótkiej modlitwie przejdziemy do sali parafialnej.

5.  W środę o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Katechetów.

6.  W najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy do naszej kaplicy na Nabożeństwo Fatimskie.

7.   W sobotę o godz. 5.00 wyjazd na ogólnopolskie spotkanie modlitewne na lotnisku Włocławek-Kruszyn pt. Polska pod krzyżem. Koszt 60 zł. Zapisy w kancelarii. Są wolne miejsca. Prosimy o uzupełnienie podpisów na liście do ubezpieczenia. Należy zabrać ze sobą krzyż z domu. Przydatne będzie turystyczne krzesełko, ochrona od deszczu bądź słońca oraz odpowiednie ubranie. Powrót jest przewidziany w późnych godzinach nocnych.

8.  W sobotę włączymy się w ogólnopolską modlitwę stając pod krzyżem w naszej wspólnocie parafialnej. Zapraszam całymi rodzinami na Mszę św. na godz. 17.00 i adorację krzyża w intencji Kościoła i Naszego Narodu. Przynieśmy ze sobą krzyże z naszych domów.

9.   W przyszłą niedzielę na godz. 11.00 zapraszamy Dzieci klas III z rodzicami na spotkanie w związku z przygotowaniem do I Spowiedzi i I Komunii Św. Natomiast na Mszę Św. o godz. 17.00 zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania oraz Rodziców.

10.  Również w przyszłą III niedzielę miesiąca taca na inwestycje w Parafii. Trwają prace wykończeniowe w budynku plebanii. W ostatnim tygodniu przywieziono parapety. Elektryk wykonał podłączenia w mieszkaniu proboszcza. Zostały wykonane prace hydrauliczne. Przygotowujemy się do podłączenia gazu i malowania.

11.  Bóg zapłać za wszystkie złożone w tym tygodniu ofiary. Szczególnie dziękujemy za ofiary przekazane na konto bankowe. Dziękujemy ks. Arturowi za przekazanie ofiar z kaplicy w szpitalu 12 000 zł. Biuro ubezpieczeniowe z Siedlec przekazało ofiarę 10.000 zł., KŻR św. Teresy od Dzieciątka Jezus 1200 zł.

12.  Przy wyjściu z kaplicy wyłożony jest najnowszy numer Echa Katolickiego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są też do nabycia kalendarze misyjne.

13.  Katolickie Radio Podlasie zaprasza na Festyn Rodzinny do Miętnego 15 września godz. 14.00. szczegóły na plakacie.

14.  Seniorzy z zespołu „Chwilo trwaj” bardzo dziękują Wszystkim, którzy oddali na nich swój głos. Przeszli do drugiego etapu. Od poniedziałku rozpoczyna się druga tura głosowania. Prosimy o ponowne głosowanie on-line na portalu Podlasie24 w zakładce pt. „Nasze klimaty”.