Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 05/01/2020
Niedziela 05/01/2020

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim
5 stycznia 2020r.

1.   Przeżywamy dziś 2 Niedzielę Po Narodzeniu Pańskim. Po Mszy Św. o godz. 9.00 adoracja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca oraz spotkanie formacyjne dla Kół Żywego Różańca.

2.   Dzisiaj o godz. 19.00 w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie koncert kolęd w wykonaniu m.in. chóru naszej parafii i naszej scholii dziecięcej. Serdecznie zapraszamy.

3.   Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego –Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Taca na misje. Po raz kolejny ulicami Garwolina przejdzie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on Eucharystią o godz. 11.30 w Parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej. Następnie wszyscy przy śpiewie kolęd wyruszą do Kolegiaty. Zachęcamy do wzięcia udziału i przygotowania królewskiego stroju w kolorze niebieskim.

4.   8 stycznia w środę w Miętnem o godz. 19.00 Msza św. i spotkanie dla kobiet z cyklu: Urzekająca. Szczegóły na plakacie.

5.   Zapraszamy w sobotę na Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i w intencji naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.

6.   Próba scholii parafialnej w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy.

7.   Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie będziemy śpiewać kolędy do 2 lutego, do święta Ofiarowania Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd z zespołem „Fale Wilgi”.

8.   Zachęcamy do wzięcia udziału w parafialnej pielgrzymce do Włoch z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II patrona naszej Parafii, w dniach 1-9 czerwca 2020 r. Program na FB i stronie parafialnej. Zapisy w kancelarii.