Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 12/01/2020
Niedziela 12/01/2020

3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Niedziela Chrztu Pańskiego
12 stycznia 2020r.

1.   Przeżywamy dziś Niedzielę Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd z zespołem „Fale Wilgi”.

2.   Dziękuję wszystkim, którzy wyruszyli w Orszaku Trzech Króli i w ten sposób zamanifestowali swoją wiarę. Szczególnie chcę podziękować Skautom Europy za reprezentowanie naszej parafii i przygotowanie scenki podczas orszaku.

3.   Zapraszamy w sobotę na Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i w intencji naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.

4.   Próba scholii parafialnej w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy.

5.   Za tydzień III niedziela. Taca inwestycyjna.

6.   W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 koncert kolęd w wykonaniu dzieci z Przedszkola w Sulbinach. Serdecznie zapraszamy.

7.   Ze względu na koncert zostaje przełożone spotkanie formacyjne rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Odbędzie się ono w niedzielę 2 lutego i będzie połączone z pobłogosławieniem medalików. Spotkanie prezydium rodziców odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o 19.00.

8.    Spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

9.   Zachęcamy do wzięcia udziału w parafialnej pielgrzymce do Włoch z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II patrona naszej Parafii, w dniach 1-9 czerwca 2020 r. Program na FB i stronie parafialnej. Zapisy w kancelarii.

10. Dziękujemy za złożone ofiary. Bóg zapłać!!!

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kaplicy wyłożony jest najnowszy numer Echa Katolickiego.

12. Od poniedziałku kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Program w gablocie i na stronie internetowej Parafii. Chętnych, którzy pragną zaprosić księdza z wizytą indywidualnie zapraszamy do kancelarii. W związku z kolędą prosimy o korzystanie z kancelarii po Mszy św. porannej!!! Dziękujemy za zrozumienie.