Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 02/02/2020
Niedziela 02/02/2020

4 Niedziela zwykła
2 lutego 2020 r.

1.   Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. Modlimy się o powołania do życia konsekrowanego. Ofiarami składanymi na tacę wspieramy zakony klauzurowe w naszej diecezji.

I niedziela miesiąca. Adoracja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 9.00.

Ze względu na koncert kolęd, spotkanie formacyjne KŻR odbędzie się 11 lutego we wspomnienie MB z Lourdes.

Ofiarami do puszek, dziś i w przyszłą niedzielę wesprzyjmy leczenie małego Kacpra Boruty chorego na SMA.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom klas III. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dzieci klas III i ich rodziców.

3. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja patrona w chorobach gardła. Poświęcenie świecy i indywidualne błogosławieństwo po Mszach św.

4. W środę w Miętnem kolejne spotkanie kobiet z cyklu Urzekajaca. Informacje na plakacie.

5. I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację eucharystyczną po Mszy św. o godz. 17.00. Różaniec Radiowy o godz. 20.30 poprowadzą lektorzy.

6. I piątek miesiąca nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00.

7. Zapraszamy w sobotę po Mszy Św. porannej na różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów.

8. 9 lutego, w sali KLO w Garwolinie spotkanie dla małżonków i narzeczonych z Jackiem i Jadwigą Pulikowskimi. Informacje na plakacie. Zapraszamy.

9. Już dziś zapraszamy dzieci i młodzież na zimowisko z Bogiem w pierwszym tygodniu ferii ( wtorek, środa i czwartek).

10. Zachęcamy do wzięcia udziału w parafialnej pielgrzymce do Włoch. Są wolne miejsca. Po 15 lutego zaprosimy chętnych z innych parafii.

11. W minionym tygodniu Firma Zeltech z Siedlec ufundowała i zainstalowała oświetlenie wokół budynków parafialnych. Serdeczne Bóg zapłać.

12. W poniedziałek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy do pracy przy rozbieraniu dekoracji świątecznej.