Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 09/02/0202
Niedziela 09/02/0202

V Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w sali KLO w Garwolinie spotkanie dla małżonków i narzeczonych z Jackiem i Jadwigą Pulikowskimi. Informacje na plakacie. Zapraszamy!!!

2. We wtorek 11 lutego wspomnienie MB z Lourdes. Dzień chorego. Osoby chore i starsze zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Podczas liturgii udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych osobom chorym. Prosimy rodziny i znajomych aby umożliwili chorym tego dnia przybycie do kaplicy.

3. Spotkanie formacyjne KŻR odbędzie się we wtorek, po Mszy św. wieczorowej w sali budynku duszpasterskiego.

4. W czwartek zapraszamy na adorację eucharystyczną po Mszy św. o godz. 17.00. W Roku Eucharystii zwróćmy uwagę na ten wielki Dar Bożej obecności w naszym życiu.

5. Już dziś zapraszamy dzieci i młodzież na zimowisko z Bogiem. We wtorek i środę od godziny 10.00 w budynku duszpasterskim przewidziane są zajęcia integracyjne i wiele niespodzianek. Spotkania zakończymy w kaplicy wspólną modlitwą do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Natomiast w czwartek organizujemy wycieczkę dla starszych dzieci do Katedry, Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach i Radia. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia w kancelarii.

6. Zapraszamy w sobotę po Mszy Św. porannej na różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów.

7.   W sobotę o godz. 13.00 spotkanie ministrantów i KSM-u.

8. Zachęcamy do wzięcia udziału w parafialnej pielgrzymce do Włoch. Są wolne miejsca. Po 15 lutego zaprosimy chętnych z innych parafii.

9. Ofiarami do puszek, wesprzyjmy leczenie małego Kacpra Boruty chorego na SMA. W zbiórkę pieniędzy zaangażowanych jest wiele instytucji i osób świeckich.

10. Gminne Centrum Animacji Kultury zaprasza 1 marca o godz. 12.00 do udziału w Biegu Tropem Wilczym. Do wyboru jest trasa 2 km oraz 10 km. Zapraszamy do udziału oraz kibicowania. W tym dniu, w godzinach: 1200 1330 będą zamknięte ulice: ul. Wspólna, ul. Długa, ul. Leśna, ul. Spacerowa  i ul. Ogrodowa.

11. 14 lutego o godz. 1900 zapraszamy do Gminnego Centrum Animacji Kultury na koncert NIE TYLKO DLA ZAKOCHANYCH. Wstęp wolny.