Artykuły » Ogłoszenia parafialne » KOMUNIKAT nadzwyczajny na niedzielę 15/03/2020
KOMUNIKAT nadzwyczajny na niedzielę 15/03/2020

KOMUNIKAT nadzwyczajny!!!

W związku z sytuacją epidemiologiczną na Mszy św. może być maksymalnie 50 osób.

Mając na uwadze powyższe, wprowadzamy w Parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, w niedzielę 15 marca 2020, pewne ograniczenia, dodatkowe Msze św. i zarazem rejonizację w parafii.

W Mszach św. mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe, w wieku 20 – 60 lat, jedna z domu. Pozostałych zachęcamy do uczestniczenia w Mszy św. transmitowanych przez radio i telewizję. Jednocześnie zachęcamy do duchowej komunii.

Niezwykle ważna jest wspólnotowa modlitwa rodzinna.

Codziennie o godz. 20.30 sami księża będą odmawiali różaniec w kaplicy przed Najświętszym Sakramentem. Prosimy o włączenie się w tę modlitwę w swoich domach przy zapalonej gromnicy.

W tygodniu Msze św. w stałych godzinach - prosimy aby uczestniczyły w nich osoby, które zamówiły intencje mszalne oraz najbliżsi.

Odwołane są wszystkie spotkania grup i wspólnot parafialnych.

Odwołujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa. Zwrot wpisowego w kancelarii.

Rejonizacja i porządek Mszy św. w niedzielę:

Msza św. o godz. 8.00            Rejon Sławiny

Msza św. o godz. 9.30            Rejon Sulbiny ul. Górna

Msza św. o godz. 11.00          Rejon Garwolin Działki ulice: Spokojna, Kwiatowa i prostopadłe w okolicy

Msza św. o godz. 12.30          Rejon Garwolin Działki ulice: Słoneczna, Różana i prostopadłe w okolicy.

Msza św. o godz. 14.00          Rejon Sulbiny ul. Wspólna i przyległe

Msza św. o godz. 15.30          Rejon Sulbiny za obwodnicą, Mierżączka, Ruda Talubska, Czyszkówek

Msza św. o godz. 17.00          Rejon Osiedle Rataja i przyległe, Osiedle kompozytorów

Msza św. o godz. 18.30          Rejon Osiedle Mickiewicza, ul. Mickiewicza

Nie będzie Nabożeństwa Gorzkich Żali

Prosimy o modlitwę w intencji: kapłanów, służb zaangażowanych w walkę z epidemią, osób chorych.

Prosimy o zachowanie spokoju, pozostawanie w domach, pomoc osobom starszym i samotnym.