Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 15/03/2020
Niedziela 15/03/2020

3 Niedziela Wielkiego Postu
15 marca 2020 r.

1.   W związku z epidemią Biskupi zachęcają żeby pozostać w domach i uczestniczyć w Mszach św. transmitowanych przez radio i telewizję. W nabożeństwach nie może uczestniczyć więcej jak 50 osób. Z tego powodu na każdą Mszę św. będą wpuszczane osoby zdrowe w wieku 20-60 lat, jedna z domu, wg poniższego planu.

Rejonizacja i porządek Mszy św. w niedzielę:

Msza św. o godz. 8.00     Rejon Sławiny

Msza św. o godz. 9.30     Rejon Sulbiny ul. Górna

Msza św. o godz. 11.00  Rejon Garwolin Działki ulice: Spokojna, Kwiatowa i prostopadłe w okolicy

Msza św. o godz. 12.30  Rejon Garwolin Działki ulice: Słoneczna, Różana i prostopadłe w okolicy.

Msza św. o godz. 14.00  Rejon Sulbiny ul. Wspólna i przyległe

Msza św. o godz. 15.30  Rejon Sulbiny za obwodnicą, Mierżączka, Ruda Talubska, Czyszkówek

Msza św. o godz. 17.00  Rejon Osiedle Rataja i przyległe, Osiedle kompozytorów

Msza św. o godz. 18.30  Rejon Osiedle Mickiewicza, ul. Mickiewicza, Al. Legionów

Nie będzie Nabożeństwa Gorzkich Żali

2.   W tygodniu Msze św. o stałej porze. Nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Zachęcamy do modlitwy w rodzinach. Księża codziennie o godz. 20.30 w zamkniętej kaplicy będą odmawiali przed Najświętszym Sakramentem Różaniec. Prosimy o duchowe włączenie się w tę modlitwę.

3.   Zachęcam do wielkopostnej lektury „Traktatu o Prawdziwym nabożeństwie do NMP św. Ludwika Grignon de Montfort”. Książeczkę można nabyć w kancelarii za jedyne 10 zł.

4.    Odwołujemy EDK KIDS. Natomiast EDK nie jest odwołana. Czekamy na rozwój wydarzeń.

5.   Odwołujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa. Zwrot wpisowego w kancelarii.

6.   Chętni, którzy planują wyjazd 7 czerwca 2020 r. na uroczystości beatyfikacyjne Kardynała Stefana Wyszyńskiego proszeni są o zgłoszenie się do kancelarii w celu rezerwacji kart wstępu i kart parkingowych.