Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Dotyczące cmentarza
Dotyczące cmentarza

Ogłoszenia dotyczące cmentarza

1. Wszystkim odwiedzającym nasz parafialny cmentarz przypominamy, że bramy cmentarza są otwarte w odpowiednich godzinach: od 1 kwietnia do 8 listopada w godzinach od 7.00 do 21.00; od 9 listopada do 31 marca
    w godzinach od 7.00 do 17.00 i jest to umieszczone na tablicach informacyjnych. Jeśli ktoś przebywa na cmentarzu po 17.00 w obecnym czasie musi się liczyć z tym, że bramy cmentarza zostaną zamknięte i można pozostać po tamtej stronie!
  2. Przypominamy również, że pojemniki na odpady są odpowiednio oznaczone i jest wyraźnie napisane co i gdzie należy wyrzucać. Jeżeli segregujemy odpady w domach i płacimy za to – powinno również nas interesować to co robimy ze śmieciami na cmentarzu.
  3. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek miejsca zarezerwowane na naszym cmentarzu prosimy, aby w najbliższym czasie zgłosili to w kancelarii cmentarza – w przeciwnym razie kwatery, które nie posiadają dysponentów przeznaczone będą do pochówku.