Artykuły » Wydarzenia » Niedziela Palmowa '2014
Niedziela Palmowa '2014

Pełna relacja fotograficzna z tego dnia...

Uroczysta procesja

w Niedzielę Palmową

W Niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014 r., o godz. 1100 wyruszyła uroczysta procesja do kaplicy. Wcześniej Ksiądz Proboszcz dokonał błogosławieństwa gałązek palmowych, które trzymaliśmy w dłoniach wyrażając naszą wiarę w Jezusa Chrystusa Króla. W czasie procesji towarzyszył nam prawdziwy osiołek o imieniu Maniuś, którego właścicielem jest Pan Jan Mucha z Rudy Talubskiej. Bardzo dziękujemy Panu Janowi za obecność na procesji i wszelką pomoc.

Tego dnia mieliśmy również okazję uczestniczyć w koncercie

„W blasku Krzyża”

W Niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014 r., chór męski Skautów Europy z Kręgu Szefów bł. Męczenników Podlaskich przygotował oprawę muzyczną Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 900. Po Mszy Świętej przedstawił koncert; "W blasku Krzyża" podczas którego wykonał tradycyjne pieśni poświęcone Męce Pańskiej oraz chorał gregoriański. Po koncercie była możliwość wsparcia ofiarą wyjazd harcerzy na Międzynarodowy obóz Eurojam, który odbędzie się w tym roku we Francji.

Chór Skautów Europy przewodniczył także śpiewom w czasie procesji z palmami i Mszy Świętej o godz. 1100

Obejrzyj pełną Galerię Fotograficzną z tego dnia
(znajdziesz ją także w Menu Galeria)