Parafia Świętego Jana Pawła II w Sulbinach
Czytania liturgiczne
Msze Święte
Dni powszednie:
· 07.00
· 17.00
Niedziele:
· 09.00
· 11.00
· 17.00
Pozostałe:
· w linku "Porządek Mszy"
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dożynki 2018

Zgromadziliśmy się wokół stołu eucharystycznego, aby podziękować Panu Bogu za tegoroczne zebrane plony z naszych pól, łąk i ogrodów. Sulbiny, Mierżączka, Sławiny i mieszkańcy ul. Górnej przygotowali wspaniałe wieńce splecione z kłosów zbóż i ziół...

Rowerowi JP II Sulbiny wyruszyli

Rowerowi JP II Sulbiny wyruszyli na trasę
XIII Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Wieczór z modlitwą uwielbienia

WIECZÓR
Z
MODLITWĄ

uwielbienia i uzdrowienia

 

 


PIĄTEK 6 lipca 2018 godz. 1900

Boże Ciało

Boże Ciało, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa które upamiętnia Ostatnią Wieczerzę i Przeistoczenie chleba i wina w ciało i krew Chrystusa. Obchodzimy je co roku, dokładnie 60 dni po Wielkanocy, w czwartek po Uroczystości Trójcy Świętej.

 

I Komunia Święta

Kiedy kapłan podczas Mszy Świętej powtarza słowa Pana Jezusa z ostatniej wieczerzy, mocą Ducha Świętego dokonuje się prawdziwy cud – chleb zostaje przemieniony w Ciało, a wino w Krew Chrystusa. Eucharystia nie jest więc „czymś”, ale „żywą osobą”

Wizyta ks. bp Piotra Sawczuka

Dostojnego Gościa powitał ks. proboszcz i Rada Parafialna. Następnie wzięliśmy udział w Eucharystii, którą celebrował ks.Biskup wraz z Dziekanem ks. Ryszardem Andruszczakiem.

Po Mszy św., swoją pracę prezentowały wspólnoty istniejące w naszej parafii: koła żywego różańca, grupa lektorów i świeckich animatorów, Wspólnota Jana Pawła II, parafialna i szkolna grupa Caritas, grupa ministrantów, chór międzyparafialny.

Dziecięca Ekstremalna Droga Krzyżowa
Śpiewajcie i grajcie Mu! Koncert kolęd i pastorałek 2018

Ponad 200 osób wystąpiło podczas tegorocznego koncertu kolęd i pastorałek "Śpiewajcie i grajcie Mu". Zaśpiewało 8 zespołów wokalnych: schole dziecięce z parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie i parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, schola dorosłych z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej oraz schola dorosłych - wychowanków ks. Józefa Szajdy, Chór Żelechowa i Chór Miasta Garwolina. 

Modlitwa za małżeństwa starające się o potomstwo
Uroczystość Chrystusa Króla - pielgrzymka do Łagiewnik1,330,603 unikalne wizyty
Witryna istnieje 2012-2014