REKOLEKCJE ADWENTOWE A.D. 2018

ŚWIĘTYCH
31 PAŹDZIERNIKA 2018

Bierzmowanie w Naszej Parafii

W niedzielę, 30 września, na Mszy św. o godzinie 9:00 świętowaliśmy przyjęcie przez naszą młodzież sakramentu bierzmowania udzielonego przez Księdza Biskupa Piotra Sawczuka.

Koncert Macieja Miecznikowskiego

Zapraszamy na koncert patriotycznego projektu w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego

Koncert jest zorganizowany z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża

Dożynki 2018

Zgromadziliśmy się wokół stołu eucharystycznego, aby podziękować Panu Bogu za tegoroczne zebrane plony z naszych pól, łąk i ogrodów. Sulbiny, Mierżączka, Sławiny i mieszkańcy ul. Górnej przygotowali wspaniałe wieńce splecione z kłosów zbóż i ziół...

Wieczór z modlitwą uwielbienia

WIECZÓR
MODLITWĄ

uwielbienia i uzdrowienia

PIĄTEK 6 lipca 2018 godz. 1900

Wizyta ks. bp Piotra Sawczuka

Dostojnego Gościa powitał ks. proboszcz i Rada Parafialna. Następnie wzięliśmy udział w Eucharystii, którą celebrował ks.Biskup wraz z Dziekanem ks. Ryszardem Andruszczakiem.

Po Mszy św., swoją pracę prezentowały wspólnoty istniejące w naszej parafii: koła żywego różańca, grupa lektorów i świeckich animatorów, Wspólnota Jana Pawła II, parafialna i szkolna grupa Caritas, grupa ministrantów, chór międzyparafialny.

Słowem w sedno - Święto Przemienienia Pańskiego
Koncert powstańczej piosenki i premiera płyty