Witajcie na stronie Naszej Parafii
Pielgrzymka rowerowa

08 lipca 2015 grupa pielgrzymów rowerowych z naszej parafii wyrusza na Jasną Górę

Zaproszenie na film

"Popiełuszko. Wolność jest w nas"

24 maja, godzina 18.00

Pielgrzymka po Kamień Węgielny

W Uroczystość św. Wojciecha 23 kwietnia 2015 r. – przy grobie św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra na Watykanie, proboszcz naszej parafii ks. Andrzej Lemieszek wraz z przedstawicielami naszej parafii, odebrał kamień węgielny

Relacja z akcji Poświęć kilometr

19 kwietnia 2015 r. w naszej parafii odbyła się akcja "Poświęć kilometr", której celem była pomoc w przyjwździe młodzieży z Czadu i Boliwii na Światowe Dni Młodzieży

Dekanalne spotkanie Młodych

W Parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie, 10 kwietnia, miało miejsce modlitewne spotkanie w ramach przygotowań do ŚDM. Hasłem tego niezwykłego Wieczoru Chwały były słowa: „Powstań i żyj”!

Wspomnienie Triduum Paschalnego

Mszą Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek, rozpoczęliśmy święte Triduum Paschalne, najważniejsze dni w całym roku. Zapraszamy do wpomnienia tych wydarzeń. Oraz do obejrzenia
Galerii zdjęć

Wspomnienie EDK 2015

Nocna EDK liczyła 42 km. Całość pokonało ok. 150 osób! Bez względu na to dokąd, kto doszedł mamy nadzieję, że każdy doświadczył obecności Chrystusa w swojej słabości i wewnętrznej walce!

Niedziela Palmowa

W Niedzielę Palmową, 29 marca 2015 r., o godz. 1045 wyruszyła uroczysta procesja do kaplicy. Wcześniej ks. Jacek dokonał błogosławieństwa gałązek palmowych, które trzymaliśmy w dłoniach.

Teatr cieni - podsumowanie

20 marca 2015 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłej Drodze Krzyżowej przedstawionej w formie teatru cieni.

Dziękujemy za waszą obecność i wspólną modlitwę.

Transmisja z naszej kaplicy w Radio Podlasie