Dziecięca Ekstremalna Droga Krzyżowa

W piątek, 16 marca, o godz.19:00 nasze dzieci wyruszyły na Dziecięcą Ekstremalną Drogę Krzyżową. Przewodniczył im Ks. Łukasz, towarzyszyli opiekunowie i Ks. Andrzej, a w kaplicy wspierali je duchowo, modlitwą, rodzice. Aura sprzyjała; było mroźnie, śnieżnie, gwieździście i śpiewająco. Dzieci przemierzyły prawie czterokilometrową trasę w okolicach Fabryki Mas bitumicznych, doszły do dawnej "strzelnicy", gdzie wspinały się do stojącego na szczycie krzyża.

Autokary odwiozły dzieci po przemarszu pod kaplicę. Rodzice witali dzieci trzymając płonące pochodnie. Wszyscy uczestnicy Drogi otrzymali indywidualne błogosławieństwo przed Najświętszym Sakramentem.

Po uroczystości można się było ogrzać przy ognisku, wypić gorącą herbatę z cytrynką i przegryźć pieczoną kiełbasę.

Fotoleracje z Dziecięcej Drogi Krzyżowej można znaleźć >>TUTAJ<<