Wojownicy Maryi

Matka Boża w objawieniach fatimskich wzywa do modlitwy i pokuty za:

1. Bluźnierstwa przeciw Jej Niepokalanemu Poczęciu.
  2. Przeciwko Jej Dziewictwu.
  3. Przeciwko Jej Bożemu Macierzyństwu, kiedy jednocześnie uznaje się Ją wyłącznie jako Matkę człowieka.
  4. Bluźnierstwa tych, którzy starają się otwarcie zaszczepić w sercach dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść do tej Niepokalanej Matki.
  5. Bluźnierstwa tych, którzy urągają Jej bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach i za wszystkie grzechy, które ranią Jej Serce.

Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo obiecuje, że przybędzie w godzinie śmierci
z wszelkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia.

W pierwszą sobotę miesiąca, 2 lutego Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi poprowadzili Wojownicy Maryi.

Grupa daje mocne świadectwo:

"Kiedy jak nie w tych czasach jest właśnie nam to potrzebne. Potrzebne to by wziąć do ręki różaniec i w sercu kontemplować życie Maryi i Jezusa w tajemnicach różańca świętego! By stanąć do walki o rodziny, kobiety, mężczyzn, młodzież, dzieci. By walczyć o kapłanów i naród! Kiedy jak nie dziś Bracie i Siostro, kiedy czas wypełnia się na Twoich oczach... Kto odda się Maryi będzie niewidzialnym dla szatan. On Cię nie zobaczy bo Matka będzie stała obok Ciebie ! Powiedz Maryi: TOTUS TUUS- cały Twój Maryjo a usłyszysz piękne TOTA TUA- cała Twoja!
Do zobaczenia za miesiąc !
Przyjdź i zmieniaj świat bo jesteś do tego powołany!

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"! -św. Augustyn"